Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Telefon odpala sie przez ładowarke i potem chodzi tylko 5 minut


Michios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka tak jak w temacie.Dostalem od dziewczyny <3 telefon w910 SE (mówiła że nie miał wgl. reakcji) coś tam pokonbinowłem (nie ogarniam tego syfu javy jak już androida ;D) no i się odpalił. Jak wpiełem wtyczkę od ładowarki do telefonu zapaliła się dioda pod przyciskiem tym od lewej strony 30088292729507309154.jpg(zaznaczona kółkiem) świeciła się z 4 min i zgasła.Uruchomił się telefon pochodził z 2-3 min i wyłączył się.nie można go poźniej odaplić przyckiem ON tylko przez ładowarkę.Dodam jeszcze że jak się tak samo zrobi tylko przy komputerze to zawiesza się komp :P

 

 

sygna.png

Opublikowano

A dała bo sam chciałem

Cieszy mnie fakt, ze nie umrzesz jako prawiczek, ale zbytnio mnie to nie obchodzi. Kryty temat, nie jest o dupceniu, tylko telefonie.

kh4xi.jpg

Opublikowano

emce.jpg wyjdź z tematu

75... właśnie nie wiem raczej tak

Szymcio nie mogę naładować bo wyłacza mi telefon po 3 min a jak zresetuje to watpie

 

 

sygna.png

Opublikowano

+

 

 

Czyli jak to bylo, samowlonie dala, czy ja zmusiles do tego?

 

BDSM się ostatnio popularne robi, więc druga opcja jest prawdopodobna.

 

 

 

@OP

IMO wina baterii, albo ładowarki. Wymień i sprawdź.

 

@2down

Dla takich ludzi jak Ty piszę te posty.

Trolling is a art.

Opublikowano

BDSM się ostatnio popularne robi, więc druga opcja jest prawdopodobna.

 

 

 

@OP

IMO wina baterii, albo ładowarki. Wymień i sprawdź.

 

J*bnij sie w leb. Co ma piernik do wiatraka?

 

@topic

to moze sprobuj na innych kompie, jesli nie pomoze to zanies do jakiegos serwisu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...